OGŁOSZENIE

Parafia Rzymskokatolicka organizuje w miesiącu sierpniu warsztaty pszczelarskie. Prosimy o zgłoszenie telefoniczne na numer 609 251 241 do dnia 6 sierpnia. Dokładna data uwarunkowana jest pogodą, która ma decydujący wpływ na podbieranie miodu w pasiece.

Zapraszamy w miesiącu październiku i listopadzie do udziału w warsztatach organizowanych przez Parafię Wniebowzięcia NMP w Solcu nad Wisłą, których celem jest zachowanie prastarej ludowej tradycji związanej z pierzodarciem oraz wyrobem kwiatów z papieru i bibuły szczególnie przed uroczystością Wszystkich Świętych. Zgłoszenia osobiście w kancelarii parafii lub telefonicznie. Terminy: 28-29 październik oraz 18-19 listopad.